Přihlásit se +420 739 218 856 Kamery GoPro a jejich příslušenství pro Vaše extrémní zážitky. OFICIÁLNÍ PRODEJCE

O GoPro

GOkamery » O GoPro

Na trhu se sportovníma kamera naleznete v této době mnoho a mnoho různých "klonů" sportovních kamer které "kopírují" kamery GoPro. Ano GoPro bylo první a i po 12 letech udává směr vývoje a ktomu stále drží první příčku prodejnosti. Kamery GoPro od první placatější verze designované pro surfování, prošli dlouhým vývojem. Přes Gopro WIDE Hero, HD Hero, HD Hero2, Hero3, Hero3+, GoPro HERO, HERO4, HERO5, HERO6, HERO7, FUSION až k momentální absolutní spičce GoPro HERO8 a GOPRO MAX. Absolutní top je kamera HERO8 Black, kterou Vám představujeme ve videu níže.

 

Veškeré momentálně dostupné kamery a kompletní sortiment příslušenství naleznete v našem eshopu. Další informace ke kamerám, tipy a triky společně s návody

a manuály naleznete v sekci TESTY a NÁVODY na tomto webu.

     


 

PŘEDSTAVUJEME GOPRO HERO8

logo-gopro-o-gopro

GoPro produkty umožnily milionům lidí sdílet se světem to, co milují. Od hluboce osobních zážitků po ty, kterým se dá jen těžko uvěřit: zásnuby, narození, nové světové rekordy, šílené kaskadérské kousky – a vše mezi tím.

GoPro kamery zaznamenají každý moment.

Zjistěte, proč jsou GoPro tak úžasné, skutečně inovativní – jak začínali, jak se rozrostli do celého světa a co mají v plánu do budoucnosti. A sami se přesvědčte, jak naše nadšená komunita úžasných zákazníků a fanoušků z celého světa přetvořila naši značku v obrovsky silné sociální médium – nejen spotřební zboží – to je úspěšný příběh epických rozměrů.

V následujícím videu se o GoPro dozvíte mnohem víc.

 

 

up ikona

©2020 Copyright GOkamery.cz
t.: +420 739 218 856, m.: info@xtsport.cz

Vyrobilo: Cliquo | B interactive