Přihlásit se +420 739 218 856 Kamery GoPro a jejich příslušenství pro Vaše extrémní zážitky. OFICIÁLNÍ PRODEJCE

PROČ HERO 9?

GOkamery » Aktuality » PROČ HERO 9?

PROČ HERO 9?

logo-hero9-bile (png) kamery (png)
   
   

 

Kamera HERO9 Black se chlubí nadupaným 23,6MP snímačem, který umožňuje pořizovat 5K videa a fotografie s rozlišením 20 MP. Kromě toho nabízí nový přední displej, zadní dotykovou obrazovku s dotykovým zoomem, o 30 % delší výdrž baterie1 a funkci HyperSmooth 3.0, zkrátka víc všeho, co máte rádi.
 

Videa v rozlišení 5K

Pořizujte fantastická videa v rozlišení až 5K, ve kterém budou detaily dokonale vidět i po přiblížení obrazu. Kamera HERO9 Black, vybavená naprosto výkonným skvostem v podobě 23,6MP snímače, přináší realistickou ostrost obrazu, plynulý pohyb a integrované vyrovnávání horizontu, které vždy ohromí.
 

Fotografie s rozlišením 20 MP a funkce SuperPhoto

Zachycujte přesné snímky na profesionální úrovni s ostrostí na úrovni. 20 MP. Díky funkci SuperPhoto dokáže kamera HERO9 Black navíc automaticky vybrat to nejlepší zpracování obrazu, čímž mimořádně ulehčuje pořizování dokonalých snímků.
 

Systém rozšířitelnosti modulů

S moduly pro kameru HERO9 Black dostáváte do rukou nepřeberné množství možností. Chtěli byste objektiv k tvorbě záběrů s blokací horizontu a stoprocentní stabilizací? Pořiďte si modulární objektiv Max. Rádi byste svůj objekt osvětlili? Sáhněte po modulárním svítidle. Potřebujete mikrofony a ještě větší možnosti připojení? Stačí přidat modulární multimediální rozhraní a připojit vše, co chcete.
 

Integrované uchycení

Už s sebou nemusíte nosit samostatný rámeček. Stačí vyklopit skládací držáky, připevnit svou kameru k jakémukoli držáku a máte vystaráno.
 

Přední displej + zadní dotyková obrazovka

S novou, větší zadní dotykovou obrazovkou s dotykovým zoomem kamery HERO9 Black se skamarádíte takřka okamžitě a nový přední displej vám usnadní snadné komponování záběrů a intuitivní ovládání kamery.
 

Výkonná baterie

Baterie s rozšířenou kapacitou 1 720 mAh se postará o 30% nárůst výdrže1. Díky tomu můžete používat kameru po delší dobu, aniž by bylo nutné provést výměnu, a dostanete k ruce dostatek šťávy, aby kamera vydržela i v chladném prostředí.
 

HyperSmooth 3.0

Zažijte dokonalou plynulost, o kterou se postará naše dosud nejprogresivnější stabilizace videa. Funkce HyperSmooth 3.0 s sebou přináší vyrovnávání horizontu v kameře a zesílení všech nastavení.
 

Vyrovnávání horizontu        ( více o této funkci )

Díky novému digitálnímu objektivu pro lineární záběry s vyrovnáváním horizontu, který se postará o stabilitu a vyrovnanost obrazu, je nyní možné vyrovnávání horizontu v kameře (naklonění až 45 %).
 

TimeWarp 3.0

Pořizujte fascinující časosběrné záběry za jízdy, chůze a při jakýchkoli dalších příležitostech. Funkce TimeWarp 3.0 zhušťuje čas a na vašich snímcích to bude znát. Díky nové funkci úpravy rychlosti si můžete při natáčení vybrat mezi reálnou rychlostí (nyní se zvukem) nebo poloviční rychlostí.
 

Intuitivní dotyková obrazovka

Ovládejte kameru hladce. S dotykovou obrazovkou je obsluha kamery snadná. Nebo vyberte kompozici, přehrávejte záběry a pořizujte selfie v režimu HERO.
 

Živé přenosy v rozlišení 1080p

Streamujte živě v rozlišení 1080p na sociálních sítích, využijte stabilizaci zprostředkovanou funkcí HyperSmooth při vysílání prostřednictvím aplikace GoPro a ukládejte záběry na kartu SD, abyste se na ně mohli později podívat.
 

Režim webkamery

Připojte kameru HERO9 Black ke svému počítači a začněte vysílat ve Full HD rozlišení 1080p. S pomocí držáků GoPro si můžete sestavit vybavení podle svých představ.
 

Odolná + vodotěsná

Pořizujte záběry i v těch nejdrsnějších podmínkách. Kamera HERO9 Black to snese. Je takřka jako z oceli a nabízí vodotěsnost až do hloubky 10 m, a to ihned po vybalení.
 

Nástroje Power Tools

Kamera HERO9 Black disponuje nástroji Power Tools. Jedná se o řadu chytrých nastavení, díky kterým není pořizování záběrů o pouhém stisknutí spouště závěrky. Mezi nástroje Power Tools patří funkce HindSight, LiveBurst, Načasování záznamu a Doba trvání záznamu.
 

HindSight       ( více o této funkci )

Díky funkci HindSight už nikdy nezmeškáte žádný okamžik. Tato nová mocná funkce umožňuje záznam videí ještě 30 sekund před spuštěním nahrávání. Představte si, že vaše dítě při baseballu odpálí míček a utíká na první metu. Vy jste však spustili nahrávání, až když začalo utíkat. Funkce HindSight zachytí 30 sekund videa před stisknutím spouště závěrky – a vše poté – dokud nepřestanete nahrávat.
 

LiveBurst

Zaznamenejte vše 1,5 sekundy před a po svém záběru a vyberte si ten nejlepší snímek nebo video, o které se následně můžete podělit.
 

Načasování záznamu       ( více o této funkci )

Tato funkce umožňuje načasovat pořízení záznamu předem.
 

Doba trvání záznamu      ( více o této funkci )

Prostřednictvím této funkce si můžete vybrat, jak dlouho bude kamera HERO9 Black natáčet, než dojde k automatickému vypnutí.
 

Noční časosběrné video

(Vlastní) předvolby

Kamera HERO9 Black se dodává s předem nahranými doporučenými předvolbami pro záznam videa v režimech Standardní, Aktivity, Filmové a Zpomalení pohybu. Navíc si můžete vytvořit vlastní předvolby a své oblíbené nastavení mít rychle po ruce.
 

Objektivy pro digitální záběry

Pořizování fantastických snímků je snadné jako klepnout na digitální objektiv. Přepínat nyní můžete mezi možnostmi Úzký, Lineární, Široký, SuperView a Lineární + vyrovnávání horizontu.
 

Ovládání hlasem

K dispozici je vám hands-free ovládání pomocí 14 hlasových příkazů, jako třeba „GoPro, take a photo“. Dokonce i v případě, kdy je kamera vypnutá, ji můžete zapnout tím, že řeknete „GoPro, turn on“. KameraHERO9 Black rozumí angličtině (USA, Spojené království, Austrálie, Indie), čínštině (standardní), francouzštině, italštině, japonštině, korejštině, němčině, portugalštině (Brazílie), ruštině, španělštině (Evropa a Severní Amerika) a švédštině.
 

Orientace na výšku

Pořizujte fotografie a videa na výšku, což je ideální způsob, jak tvořit příběhy v aplikacích Snapchat a Instagram.
 

Samospoušť

Buďte součástí skupinových fotek a videí. Díky funkci samospouště můžete pořídit GoPro selfie, na kterou se vejde celá parta.
 

Fotografie ve formátu RAW

Režim RAW umožňuje nejvíce flexibility, je dostupný u časosběrných fotografií a sekvencí fotek a lze jej navíc použít při jedno- a vícesnímkových sekvencích.
 

8x zpomalený pohyb

Ve zpomaleném záběru vypadá vše fantasticky. Video s mimořádně vysokou snímkovou frekvencí 1080p240 a stabilizací zprostředkovanou funkcí HyperSmooth 3.0 podporuje až 8násobný efekt zpomalení, který nikdy nepřestane ohromovat.
 

Přenos do zařízení Android pomocí kabelu USB-C

Přenášejte snímky a videa bleskovou rychlostí prostřednictvím kabelu USB-C. Tuto možnost ocení zejména uživatelé ze staré školy. Přenos je kompatibilní se zařízeními se systémem Android.
 

Datový tok 100 Mb/s

Pořizujte záběry ve studiové kvalitě s možností datového toku až 100 Mb/s.
 

Formát videa HEVC

Nenechte si zahltit celou svou kartu SD. Díky formátu High Efficiency Video Coding (HEVC) můžete snížit velikost souborů bez ztráty kvality obrazu.
 

Údaje na obrazovce + GPS

Poloha, nadmořská výška i rychlost vždy po ruce – přidejte v aplikaci GoPro do svých videí údaje na obrazovce. K dispozici jsou například měřič rychlosti, logo GoPro, trasa GPS, nadmořská výška, mapa, rychlostní tabulka a gravitační síla
 

Detekce obličeje, úsměvu, mrknutí a scény

Kamera HERO9 Black umí rozpoznávat úsměvy, mrknutí a další. Aplikace GoPro vám za pomoci těchto detailů inteligentně vybere ty nejlepší snímky a fotografie, aby mohly vzniknout fantastické videopříběhy.
 

Aplikace GoPro

Tato aplikace umožňuje ovládání kamery na dálku, zapínání a vypínání nahrávání a přesouvání multimediálního obsahu. Navíc v ní lze vytvářet videoklipy sestávající z jednoho či více videí, které pak můžete sdílet – to vše z telefonu.
 

Rychlé nabíjení vždy po ruce

Buďte připraveni o něco rychleji. Volitelný napájecí adaptér Supercharger nabije vaši baterii až o 35 % rychleji.
 

Podpora držáků a příslušenství GoPro

Zachycujte okolní svět za pomoci kompatibilních držáků a příslušenství, včetně modulů, které vaši kameru HERO9 Black promění v přenosný výkonný stroj.

 

 

 

Zpět na výpis


xtsport.cz

up ikona

©2021 Copyright GOkamery.cz
t.: +420 739 218 856, m.: info@xtsport.cz

Vyrobilo: Cliquo | B interactive