Přihlásit se +420 739 218 856 Kamery GoPro a jejich příslušenství pro Vaše extrémní zážitky. OFICIÁLNÍ PRODEJCE

Srovnání stabilizace Hero8 vs Hero7 black vs MAX

GOkamery » Aktuality » Srovnání stabilizace Hero8 vs Hero7 black vs MAX

Srovnání stabilizace Hero8 vs Hero7 black vs MAX

 

Připravili jsme pro Vás porovnání kamer H8 / H7 black a MAX. Udělali jsme dva testy, první ve dne a druhý za šera, aby se ukázali všechny rozdíly. K testu bylo použito staré neodpružené kolo a kočičí hlavy, aby kamery museli reagovat na opravdu velké otřesy.

 

 

Nyní když jste viděli video tak si ho trochu rozebereme

Na první pohled se může zdát že kamery mají stabilizaci srovnatelnou, nicmeně neni tomu tak.

 

Srovnání ve dne:

0:05 - 0:06     -   v tomto úseku se seskakuje z obrubníku a hned je vidět velký rozdíl mezi H7 a novinkama. U H7 black obraz poskočí ale u novinek je obraz plynulý. Otřes při dopadu je u MAXe a H8 eliminován. Rozdíl je tedy velký.

0:06 - 0:16     -   v tomto úseku je stabilizace velmi podobná, nicméně pokud si ho pustite nekolikrát zjistíte, že obraz u H7 trochu plave (jakoby se vlní) ale u novinek tomu tak neni. Obraz je také ostřejší a to jsou všechny kamery nastaveny na 1080/60fps 16:9.

0:33 -  0:48    -   v tomto úseku je asfaltový povrch a rozbíl není vidět žádný, kromě drobného skoku obrazu při sjížení na kostkovou část.

 

Srovnání za šera:

Zde jsou rozdíly vidět ještě víc, vzhledem ktomu že s ubývajícím světlem je stabilizace mnohem náročnější.

Jako první si všimněte různé barevnosti videa, které je různé u každé kamery. Také si všimněte že obraz u novinek je mnohem ostřejší než u H7 black. Zde je velký rozdíl.

0:03 - 0:04     -   v tomto úseku se seskakuje z obrubníku, schválně jsme video z kamery H8 posunuli o kousek zpět aby bylo vidět jak obraz zhoupne při seskoku z obrubníku u H8 a poskočí u H7 black. Všimněte si že nejlépe si stím poradila  kamera MAX i kdyý jen o trošku.

0:05 - 0:13     -   v tomto úseku je stabilizace nejhorší u H7 black. Video u ní poskaje a je dost rozmazané. Místy rozmazané jsou i záběry z H8 i MAXe, ale je vidět že v tomto je HYPERSMOOTH 2.0 opravdu výrazně lepší.

0:16 - 0:20     -   v tomto úseku se stabilizace H7black ještě zhoří a vše je místy velmi rozmazané.

 

Na tomto videu je opravdu vidět, že Hypersmooth 2.0 není jen papírové vylepšení a tím pádem je jasné že H8 nabízí opět posun o kus dál co se týče stabilizace, která je momentálně to nejžádanejší vlastností u sportovních kamer.

Kamery si můžete přijít vyzkoušet na náš SHOWROOM.

 

Na závěr jsme pro Vás připravili záznam z nechtěného Crash testu. Při jednom z prvních testů nám praskl držák kamer, který jsme na tyto testy používali již několik let, a tím jsme sice nechtěně otestovali i výdrž kamery H8 při pádu. Kamera přežila pád bez větších následků a i bez ochraných protektorů nedošlo k poškrábání krytky čočky ani LCD, ale to neznamená, že by se na kameru nemuseli lepit PROTECTORY. Bohužel ty zatím nejsou k dispozici. Nestalo se nic ani kameře H7 black která se zřejmě díky rámečku kutálela mnohem déle. Obě kamery jsou k prohlédnutí v našech obchodě.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na výpis


xtsport.cz

up ikona

©2020 Copyright GOkamery.cz
t.: +420 739 218 856, m.: info@xtsport.cz

Vyrobilo: Cliquo | B interactive